Milé študentky/ Milí študenti,

vítame Vás v novom akademickom  roku 2020/21 a radi by sme Vám pripomenuli tieto informácie.

Počas štúdia musíte na komunikáciu využívať študentské maily s koncovkou ukf.sk, avšak na spoločnú komunikáciu s celým ročníkom budeme využívať ročníkové maily na gmail (vyučujúci, študijné oddelenie, atď.). Rovnako, prosím, sledujte aktuálne informácie na Katedrovom webe, FB, Instagrame.

Vašimi študijnými poradcami sú (TU),  ktorí Vám radi odpovedia na Vaše otázky. V prípade potreby sa obráťte v prvom rade na nich, následne je postupnosť vedúca katedry – prodekan – dekan.

Teším sa, že ste našou súčasťou a budeme sa spolu stretávať na pôde Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.

prof. PhDr. Martina Mojtová, PhD.

vedúca katedry

Vítame Vás v novom akademickom roku 2020/21