Dňa 31.3.2022 sa uskutočnilo fakultné kolo ŠVOČ v odbore Sociálna práca, na ktorom študenti prezentovali výstupy z ich zaujímavých prác. V Bc. sekcii sa na 1. priečke umiestnili študentky Michaela Gajdošová a Katarína Luprichová s témou Riziká moderných technológií v kontexte sociálnej práce, školiteľka prof. PhDr. Martina Mojtová, PhD. Druhé miesto získala Bianka Michalovičová s témou Trestná činnosť páchaná mládežou, školiteľ: Mgr. Miloš Candrák, PhD., a tretie miesta získali Andrej Kmeťo s témou Vplyv pandémie COVID-19 na život mladých ľudí, školiteľ: doc. PhDr. Ivan Rác, PhD. a Vivien Jávorková s témou Anorexia – spúšťač, správanie, dôsledky a formy pomoci v sociálnej práci, školiteľ: prof. PhDr. Michal Kozubík, PhD. V Mgr. sekcii získala 1. miesto Bc. Darina Karvayová s témou Problematika kyberšikany na základných školách v Trnave, školiteľka prof. PhDr. Martina Mojtová, PhD.Členovia komisie, ktorí posudzovali úroveň prezentovaných prác: doc. PaedDr. Miroslav Tvrdoň, PhD. – predseda komisie, doc. PhDr. Elena Gažiková, PhD., PhDr. Katarína Minarovičová, PhD., PhDr. Miroslava Čerešníková, PhD. a PhDr. Katarína Vanková, PhD.Víťazky budú reprezentovať UKF v Nitre na celoslovenskom kole ŠVOČ 12.5.2022 na UPJŠ v Košiciach. Srdečne blahoželáme a tešíme sa na ŠVOČ 2023!

ŠVOČ – vyhodnotenie