Katedra sociálnej práce a sociálnych vied participovala na príprave Dňa otvorených dverí 2021 na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva intenzívnou prezentáciou pracoviska od začiatku januára na facebookovom účte katedry a na Instagrame. V pravidelných intervaloch sa zobrazovali prezentácie o konkrétnych pedagógoch, v ktorých sa vyjadrovali, aký význam má pre nich sociálna práca a prečo ju odporúčajú študovať na našej fakulte.  Vyjadrenia, aký prínos pre profesionálny a osobný život malo štúdium sociálnej práce, prezentovali aj úspešní absolventi našej katedry. Prezentácie a príspevky uverejnené na sociálnych sieťach boli užívateľmi sledované a pozitívne komentované.

Počas samotného priebehu Dňa otvorených dverí 2021 sa záujemcovia o štúdium zaujímali, ako prebieha výučba a výkon odbornej praxe počas pandémie; aké pracovné uplatnenie majú naši absolventi a taktiež boli kladené otázky ohľadom možnosti externého štúdia.

Deň otvorených dverí 10.2.2021 (online)